Valve testuje oficiální aplikaci Steam pro Android

3

Společnost Valve stojící za bez jakýchkoliv pochyb největší digitální distribucí počítačových her na světě, Steamem, dnes na Android Market vypustila první verzi dlouho očekávaného androidího klienta. Bohužel zatím není určena pro všechny, nachází se totiž ve stádiu beta testování, při kterém se do ni mohou přihlásit jen někteří vybraní uživatelé.

I tak je již ale jisté, že plná klientská aplikace steamu jednou pro všechny přijde a co bude umět. Na rozdíl námi nedávno představené Steam for Android totiž nabídne možnost přihlášení k steam účtu (steam guard je podporován) a tím pádem i ke všem zajímavých funkcím, chatem s přáteli a sledováním skupin počínaje a prohlížením katalogu či dokonce nakupováním konče.

Bohužel se tak z největší pravděpodobnosti nakonec nevyplní již starší spekulace o tom, že by mohl Valve na Android přijít i jako vydavatel mobilních her a případně i jako zajišťovatel centrálního herního hubu. I tak jde ale o bezesporu pozitivní zprávu, kterou ocení snad každý uživatel steamu.

Do zařazení mezi čekatele na vstup mezi beta uživatele se dostanete pokusem o přihlášení do aplikace


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: engadget

  • MIchal Jaroš

    Tak to at koukaj udelat TF2 na Android!

  • Michal

    tak už se jde přihlásit