Uživatelské rozhraní Facebook Home z HTC First na prvních uniklých obrázcích?

0

gtc first facebook colors

Už včera na internet unikl první údajný render dlouho očekávaného HTC First, které bylo dříve známé také pod označením HTC Myst. Důvodem, proč je tento na první pohled obyčejný smartphone v posledních dnech středem pozornosti, je údajná spolupráce s Facebookem, jejíž výsledkem by měl být nový launcher Facebook Home integrovaný v telefonu.

 

Ještě ten samý den na internet uniklo několik dalších obrázků, na kterých je údajně HTC First. Prvním je trojice renderů, která ukazuje smartphone celkem ve třech barevných provedeních: červené, bílé a světle modré. Zájemci o novinku by tedy měli mít na výběr celkem ze tří barev, které aspoň trochu oživí jinak nudný a obyčejný design telefonu. Obrázek se opět objevil na twitterovém účtu @evleaks, na kterém se o několik hodin dříve objevil první render.

htc first facebook home

Mnohem zajímavější je výše uvedený obrázek, který údajně ukazuje screenshoty z už zmíněného uživatelského rozhraní Facebook Home. Pokud jsou ukázky pravé, nebude integrace Facebooku příliš veliká. Prostor dostane také fotografická služba Instagram, kterou Facebook vlastní. Jak tomu opravdu bude, se dozvíme už zítra ve večerních hodinách středoevropského času, kdy Facebook pořádá tiskovou konferenci.

zdroj: pd, ph

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here