Údajný Samsung Galaxy S III spatřen na oficiálním videu Samsungu z CESu

2

Ačkoliv se na letošním CESu s novinkami s Androidem opravdu nešetřilo, tak šlo v naprosté většině pouze o tablety, s telefony se totiž povětšinou čekalo až na pomezí února a března konající se barcelonské MWC.

Jedna novinka, a řekl bych možná i ta nejočekávanější, však na CESu z největší pravděpodobnosti omylem unikla a to navíc skrze oficiální video sumarující to nejlepší, co firma na veletrhu předvedla. Ano, jde o Samsung Galaxy S III, který se údajně objevil následujícím sestřihu, konkrétně v 7:12.


Otázkou samozřejmě je, zda nejde pouze o maketu určenou pro prezentaci či dokonce kompletně v počítači vytvořený render. Na druhou stranu, design očekávatelný od Samsungu Galaxy S III viděné zařízení mělo a jestli má být telefon opravdu představen na MWC, tak plně funkční prototypy již zajisté také existují.

Nicméně až do MWC půjde pouze o spekulace, takže na rozuzlení si budeme muset chvilku počkat.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: dotekomania

 

2 KOMENTÁŘE

  1. kdyby takto vypadal sgs 3 tak to by byla pecka.display skoro bez okraje to se mi moc libi a dlouho cekam na takovy mobil ale musi mit nekde taky baterku a tohle je moc tenke..takze nevim nevim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here