Toshiba představuje nové bezdrátové reproduktory

0

Veletrh IFA je v německém Berlíně v plném proudu a společnosti představují jednu novinku za druhou. Jednou ze společností, která na veletrhu přijela představit nová zařízení, je společnost Toshiba.

Ta sebou na veletrh přivezla dva nové bezdrátové reproduktory, které připojíte k Vašemu zařízení pomocí technologie BlueTooth. Nové reproduktory nesou označení TY-SP1EU a TY-SP3EU, přičemž by se mělo jednat o zařízení, které jsou navrženy pro použití v rozličných situacích. Využijete je buď pro poslech hudby, ale klidně i pro telefonní konferenci. Oba reproduktory vynikají vysokou mobilitou při zachování kvalitního zvuku.

Model TY-SP1EU je vybaven vestavěným vysoce citlivým mikrofonem a je tak ideální pro telefonní konference nebo osobní hands-free hovory. Příchozí hovor je reprodukován nahlas a jasně, zatímco zvuky zachycené mikrofonem jsou vyčištěny a zesíleny pro čistou komunikaci. Jeho hmotnost je pouhých 100 g a nabídne výdrž na baterii až 8 hodin.

TY-SP1 box content

Model TY-SP3EU je 2.1 kanálová stereo reproduktorová soustava s pětiwattovým posilovačem basů (Bass Booster). Tento model je možné využít pro poslech hudby většími skupinami. Nabízí elegantní a kompaktní provedení, které je dostupné buď s černou matnou, nebo bílou povrchovou úpravou. Dobíjecí baterie s výdrží až 10 hodin umožňuje aktivně používat reproduktory po celý den nebo noc.

TY-SP3 K_02

 

Zdroj: Tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here