Temple Run pro Android vyjde velmi brzy. V Android Marketu se nyní objevují falešné verze hry

1

Hra Temple Run, která je velmi oblíbená na platformě iOS, se už brzy dočká verze pro Android. Podle vývojářů z Imangi Studios se měla hra v Android Marketu objevit už během února, kvůli komplikacím bylo ale vydání odloženo. V současné době je Temple Run pro Android ve fázi beta testování, takže její vydání očekáváme nejpozději za několik týdnů.

  

Nedočkavosti fanoušků ale využívají někteří jiní vývojáři k vlastnímu prospěchu. Na Android Marketu se objevuje nespočet aplikací, které vypadají jako oficiální hra. Po jejich spuštění se objeví odpočítávání k údajnému datu vydání hra a často také žádost o ohodnocení pěti hvězdičkami, takže má aplikace v Android Marketu velmi dobré hodnocení. (Podobný způsob podvodu využila i falešná verze aplikace Instagram – viz náš článek). Důvěřivé uživatele pak hra obtěžuje například reklamou v notifikační liště nebo odkazy na hlavní obrazovce. I když Google dříve či později aplikaci odstraní z Android Marketu, stihnou si jí stáhnout desítky tisíc uživatelů.

Nestahujte tedy prozatím žádné aplikace, které se tváří jako Temple Run a vyčkejte na oficiální vydání aplikace, o kterém vás budeme jistě informovat na našich stránkách.

zdroj: pa, fb, dg