Swiftkey 3 – oficiálně dostupná v Google Play

8

  

Jedna z nejpopulárnějších alternativních klávesnic dneška byla oficiálně aktualizována na novou verzi s označením 3. Pokud o tuto klávesnici máte zájem, nyní je se slevou a za cenu 40 Kč.

Co je však nového v nové verzi, která již přes měsíc byla otevřenou betou pro všechny uživatele?

„Chytrý mezerník“ – když vynecháte mezeru, aplikace ji automaticky rozpozná a vloží za vás

„Nový vzhled“ – SwiftKey 3 přichází s dvěma novými vzhledy (Kobaltový – na vrchním obrázku vlevo a vpravo a Holo – prostřední styl na výše uvedeném obrázku). Nevýhodou, kterou spatřuji je, větší písmo u stávajícího „tmavého stylu“, což se mi nelíbí a vede ke změně za „kolbaltový styl“

„Jednodušší uspořádání“ – větší mezerník, rychlá interpunkce a další vychytávky

„Nové jazyky“ – sedm nových jazyků pro psaní s mezinárodními kamarády či obchodními partnery

„Vylepšená predikce“ – jednoduše nabízí slova, která chcete a tím snižuje čas

O tom, jak nová alternativní klávesnice SwiftKey3 funguje v reálném psaní si můžete udělat shlédnutím níže vloženého videa, a nebo vyzkoušením trial verze.


logo-app
App Name
SwiftKey
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 • strucky

  Uf, trochu jsem se bál, že to bude samostatný produkt, ale naštěstí se to jeví jako aktualizace staré verze. Už jsem „tahal peněženku“. 😀

  • …No…Name…

   Já taky 🙂 4 pětky sice není moc, ale po otevření marketu jsem taktéž zjistil, že se bude jen aktualizovat. Swift už bych za nic neměnil…

 • Pepousek

  Používám dlouho, jinou nechci…:-)))

 • volcom

  zdar zacal jsem ji používat kvůli skinu v modré barvě, ale nechci aby mi nabízela slova. Jde to nějak vypnout??? nepřišel jse na to, nebo to je hlavni funkce této klávesnice ????

  • Je to jedna z hlavních věcí této aplikace.

   • volcom

    děkuji za odpověd ale špatně jsem se vyjádřil. Chtěl jsem vypnout tu funkci mezerniku: když zmačknu mezerník tak se mi doplnilo nabízené slovo ale už jsem to našel.

 • Henry

  Aha takze Trojka je jako aktualizace Dvojky, a ja jsem si celou dobu myslel ze to bude samostatna aplikace aby vyvojari z uzivatelu vytahli dalsi penize… mylil jsem se, ten kdo ma uz koupenou dvojku, dostane aktualizaci na trojku zadara, tohle je hodne fer..