SteelSeries představuje Ion bezdrátový herní ovladač pro smartphony, tablety a počítače

3

Ion Wireless Controller

Výrobce herních zařízení SteelSeries představil nový bezdrátový gamepad zvaný Ion Wireless Controller, který je určen ke zvýšení herního zážitku pro smartphony, tablety a další zařízení.

Gamepad je velký asi jako balíček karet, protože měří 108 x 55,5 x 18 mm. Ion Wireless Controller je lehký a díky jeho velikosti se vleze i do kapsy. Pro bezdrátovou komunikaci využívá Bluetooth technologii. Ovládač má zabudovanou lithium baterii, která vydrží na jedno nabití až 20 hodin nepřetržitého hraní. Tlačítka na ovladači bude možné přizpůsobit podle sebe.

SteelSeries očekává, že Ion bude dostupný ve druhém čtvrtletí nebo začátkem třetího čtvrtletí roku 2012. Cena produktu nebyla uvedena.

zdroj: slashgear.com

  • tovr1203

    už vidim ty patentní spory ze strany sony. to že je ovladač hodně podobný sixaxis ovladači budiž, ale typické kolečko, čtverec, trojúhelník a kříž …. no to bude zajímavý

  • na iphonu nepotřebuju žadny zkurveny gamepad

  • Smileman

    tento styl ovladace byl este driv, nez vubec sony zacala delat konzole xD jo a Iphone je druh mobilniho telefonu, tak je jasne ze nepotrebuje ovladac xD jinak spunti peace