Stáhněte si nový, na černo oskinovaný Android market

10

Nelíbí se Vám zelený motiv nového Android marketu? Ale zároveň se vám líbí jeho nový koncept, jen by Vám vyhovoval v jiných barvách? Není problém, členové XDA fora pro nás totiž nový Android market upravili a celý jej předělali do elegantní černo-bílé varianty.

Bohužel existují pouze dvě možnosti instalace, první je pomocí .zip, který flashnete stejně jako novou ROM nebo kernel například pomocí clockwork mod a druhá vede přes extrahování .apk z daného .zip archivu a jeho následné překopírování do system/app. Na druhou cestu bohužel potřebujete práva ROOT.

Zdroj: XDA

10 KOMENTÁŘE

    • Dovolím si oponovat, spousta lidí používá různé do šeda stylizované skiny a k nim se takto upravený market naprosto hodí.
      Jinak ale máte pravdu, do neupraveného Androida se zelená hodí více.

  1. Ze ja vul to instaloval.
    Spoustel jsem to pres CWM a po restartu chybel Market. Nainstaloval jsem jej znovu z apk a uz nejde spustit, samej error. Asi nevite jak to opravit ze.

  2. Opravil jsem to pres neotestovany druhy link, vyextrahoval jsem si to a pres root explorer nakopiroval do system/app, uz to funguje, ale se starym vzhledem, radeji to uz necham byt, jsem rad, ze funguje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here