Stáhněte si nový Android market 3.0.26 (i bez rootu!)

15

Nový Android market, o kterém jsme psali v noci na dnešek, se již objevil na telefonech některých uživatelů, kteří jej naštěstí pro nás extrahovali a poskytli volně ke stažení. I vy si tak, pokud se Vám tedy nechce čekat na oficiální aktualizaci, můžete nový Android market vyzkoušet a to naprosto jednoduše i bez práv root.

 1. Stáhněte com.android.vending-1.apk
 2. Překopírujte dané .apk na SD kartu v telefonu
 3. Nalezněte .apk pomocí libovolného souborového manažeru
 4. Klikněte na .apk a dejte instalovat
 5. Hotovo!

Zdroj & obrázky: androidpolice

15 KOMENTÁŘE

  • Odhadujeme, že do dvou týdnů to budou mít všichni. Ale i u předchozích updatů to některým uživatelům trvalo i déle.

 1. Staženo, nainstalováno a velká spokojenost! Přijde mi to mnohem přehlednější než stará verze, myslím že se klukům z Googlu povedl.

 2. Po spuštění jsem se zarazil a první co mě napadlo „To si budu muset nějaký ten čas zvykat.“ Ale zmýlil jsem se.. Aplikace je přehledná a příjemně se s ní pracuje. Povedená aplikace..

 3. Pokaždé mi to ukáže chybu „Je požadováno ověření. Přihlaste se prosím do účtu Google.“ a Market se vypne. Kde se mám přihlásit?

 4. Sem jeden s tech kterym se novy android market objevil a je fakt povedeny odost prehlednejsi hlavne, ale pokud mate stary mozna bych jeste pockal zatim mi nebezi tak plynule pokud nejsem na wifi

 5. Chtel bych si tenhle Android Market stahnout do tabletu – Archos 7 Home Tablet, s Android 2.1 Eclair, zadny tam totiz neni… Je tam pouze obdoba od vyrobce Apps Library. Bude to na nem fungovat?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here