Spekulace: Samsung Galaxy S5 bude možná opět z plastu

0

samsung-logoUž několik měsíců se na internetu čile spekuluje o tom, že Galaxy S5 bude první kovovou vlajkovou lodí od Samsungu. O použití kovu se zmínilo už několik různých zdrojů, pravost informací však zatím nemůžeme ověřit. Podle zástupce jedné taiwanské společnosti zabývající se výrobou šasi nejen pro smartphony, je nepravděpodobné, že bychom se dočkali kovového Galaxy S5.

Telefon by totiž měl být představen na konci února, údajně ale zatím neexistuje společnost, která by se zabývala masovou výrobou kovových rámů pro Galaxy S5. Předchozí spekulace přitom hovořily o tom, že Samsung uzavřel smlouvu se společností Catcher Technology, mezi jejíž zákazníky patří například Apple nebo HTC.

Vysvětlení této informace, kterou zveřejnil web Digi Times, ale nemusí být nutně taková, že Samsung Galaxy S5 bude opět kompletně z plastu. Jinou možností je, že výrobce představí svou novou vlajkovou loď až v dubnu, jak nedávno prohlásil ruský novinář Eric Murtazin. Samsung Galaxy S5 by měl být podle dosud známých informací vybaven displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, 64-bitovým procesorem Exynos 6 a 3GB nebo 4GB RAM.

zdroj: Phone Arena