Spekulace: Motorola Moto X následující měsíc v obchodě Play

1

httpv://www.youtube.com/watch?v=xXyCbrdQEyA

Google už přes svůj obchod prodával několik zařízení, z nichž některá byla vyprodána doslova během okamžiku. V tuto chvíli Google nabízí Samsung Galaxy S4 nebo velmi zajímavý HTC One s čistým Androidem. Pokud by měl server TmoNews pravdu, potom by Moto X rozšířila aktuální nabídku.

Nyní je možné koupit Motorolu Moto X pouze v USA a to při podpisu smlouvy u operátora AT&T nebo Verizon. Ovšem CEO společnosti T-Mobile John Legere tvrdí na Twitteru, že model bude možné zakoupit i jinak. Jak již bylo zmíněno, pravděpodobně se bude prodávat přes Google Play.

Pokud se spekulace zakládají na pravdě, potom Google s předstihem oznámí dostupnost zařízení v obchodě. V takovém případě by nebyl problém prodávat telefon i mimo trh Spojených států, pro které je model primárně určen.

Cena, za kterou se bude Moto X prodávat není známá. Nicméně podle informací lze Moto X získat za 200 dolarů při podpisu smlouvy operátora. To je podobná nabídka jako u iPhonu 5, který můžete získat za 200 dolarů při podpisu smlouvy na dva roky. Znamená to snad, že bude i cena podobná? Zřejmě ne, ale zařízení za „lidovou“ cenu určitě čekat nemůžeme.

 

 

zdroj: androidcentral

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here