Spekulace: Microsoft připravuje Office pro androidí tablety

4

Spekulace o tom, že Microsoft pracuje na office sadě pro iOS nejsou žádnou novinkou. A i přesto, že byly již několikráte samotným Microsoftem dementovány, tak se stále pravidelně objevují a jsou celkově přijímány za důvěryhodné.

Dnes je však server bgr přinesl s jednou velmi zajímavou obměnou. Podle jeho údajně důvěryhodného zdroje přímo z Microsoftu, se totiž nepracuje jen na verzi pro iOS, nýbrž i na verzi pro tablety běžící na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Na Google Play by se prý měla objevit o něco později, než iOS verze, zřejmě v listopadu tohoto roku.

Bohužel si osobně myslím, že se této spekulaci nedá věřit. Ačkoliv totiž Microsoft v poslední době vydává své klíčové aplikace i na Android a na léto plánuje dokonce i oficiálního SkyDrive klienta, tak v listopadu bude již mít na trhu první Windows 8 tablety, kterým by právě exkluzivní office mohl výrazně pomoci.

zdroj: bgr

  • TOMABENA

    Micorosfotu?? :d

  • Nechci zbytečně rýpat, ale takovéto chyby v každé druhé novince?  Bylo by dobré si to po sobě alespoň letmo kontrolovat. 

  • tombik

    Tak tohle je něco co by mě dokázalo přesvedčit k nákupu tabletu….teda ne přímo tabletu, ale něčeho jako Transformer Prime. Možnost normálně na tom udělat práci, 0,5kg a 10 hodin provozu už by bylo k přemýšlení 🙂