Spekulace: HTC do konce roku představí několik telefonů s Windows Phone

0

WP

Vypadá to, že neustále dohady o tom, zda HTC skutečně vyrobí telefony s operačním systémem Windows Phone se pomalu blíží ke konci. Objevily se totiž informace, že ještě do konce letošního roku nabídne tento tchaj-wanský výrobce hned několik zařízení se systémem od Microsoftu. Nicméně se taktéž jedná jen o neoficiální informace, ovšem podle wpcentral pochází od důvěryhodného zdroje.

Zřejmě se tak splní sen mnoha fanoušků a HTC začne vyrábět telefony s WP pravidelně. Jedním z chystaných modelů by měl být také Dual SIM telefon. Na něm sice už pracuje Nokia, ovšem její řešení sice nabízí dvě SIM karty, ale s tím, že funkční bude vždy jen jedna. Naopak HTC by mělo podle spekulací pracovat na modelu s funkčností obou SIM najednou. Tak, jak toto řešení známe na mnoha telefonech s Androidem.

Uvidíme, zda tento krok pomůže dostat HTC z červených čísel. Očekává se, že do prodeje vstoupí modely až začátkem příštího roku. Celkem by se mělo jednat o minimálně tři nové telefony. Mluví se také o HTC One s Windows Phone 8.

zdroj: wpcentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here