Soutěž o sluchátka Beats Tour

16

Nedávno jsme Vám na našem webu přinesli rozhovor se společností Smarty.cz, ve kterém jste se mohli dozvědět o této společnosti spousty zajímavých informací. Nyní jsme si pro naše čtenáře ve spolupráci se společností Smarty.cz připravili soutěž, která volně navazuje na již vydaný rozhovor.

Soutěží se o originální sluchátka Beats Tour, která rozhodně zaujmou svým designem a svoji prémiovou kvalitou. Získat je můžete poměrně jednoduše – stačí, když odpovíte na pár otázek a následně mít štěstí, že právě Vás vylosujeme.

_DSC6707 _DSC6706 _DSC6705 _DSC6704 _DSC6703 _DSC6702

Otázky jsou jednoduché, nejedná se o žádné informace, které by nešlo dohledat. I když nebudete vědět odpověď na otázku, stačí jen trochu zahledat (i na našem webu).

Nyní tedy nezbývá již nic jiného, než Vám popřát hodně štěstí, ať jste to právě Vy, kdo bude novým šťastným majitelem právě těchto sluchátek.
a Rafflecopter giveaway

Za poskytnutí ceny do soutěže děkujeme společnosti Smarty.cz


Podmínky soutěže

 1. Soutěž pořádá redakce AndroidMarket.cz (IČ: 73136891, provozovatel p. Michal Machoczek), ve spolupráci se Smarty.cz (IČ: 24228991).
 2. Soutěž bude probíhat v období od 19.10.2013 (12:00, UTC+1) do 1.11.2013 (23:59, GMT+1).
 3. Předmětem soutěže jsou sluchátka Beats Tour (1x), přičemž celková hodnota soutěže dosahuje částky 3745 Kč.
 4. Soutěže se můžou zúčastnit občané, kteří jsou přihlášeni k trvalému pobytu na území České republiky nebo Slovenské republiky.
 5. Vyhlášení soutěže proběhne za pomocí služeb Rafflecopter.com a Random.org, přičemž bude vytvořen videozáznam s vylosováním výherce (možnost si jej následně dodatečně vyžádat).
 6. Výhece musí být fanouškem stránky Smarty.cz a stránky AndroidMarket.cz v době vylosování. Pokud výherce nebude fanouškem, výhra propadá a bude vylosován další výherce.
 7. Výherce bude oznámen na webu, přičemž se o cenu musí přihlásit nejpozději do 7 dnů od vyhlášení výsledků. Pokud se výherce nepřihlásí, slosování výherce proběhne znovu.
 8. Redakce AndroidMarket.cz si dovoluje vyhradit právo na vylosování výherce – konkrétně v délce 3 dnů od ukončení soutěže.
 9. Soutěže se nesmí zúčastnit redaktoři serveru AndroidMarket.cz.
 10. Odesláním formuláře Rafflecopter.com stvrzujete, že souhlasíte se zpracováním dat redakcí AndroidMarket.cz a firmou Smarty.cz za účelem vyhlášení soutěže. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 Sb.

16 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,
  otázky se Vám zobrazí ihned po tom, co se stanete fanouškem stránky Smarty CZ a AndroidMarket.cz na Facebooku . Jedná se o jednu z povinných podmínek u této soutěže.

  Přeji hezký zbytek dne,
  Martin Kadlček

  • škoda mohlo to být napsáno hned na začátku. Přihlásil jsem se mailem a dozvěděl se, že musím mít facebook. Tak snad příště.

   • Tohle opravdu nechápu. Ať je facebook třeba uplně všude, ale proč není možnost bez něj!? Nebo když už, přes g+.

    • Dobrý den,

     bohužel, jsme si vědomi této „dikriminace“ uživatelů, ale systém, který zde používáme, nepodporuje Google+. Příští soutěž provedeme už trochu jinak, aby se mohl zúčastnit každý.

     Přeji hezký zbytek dne,
     Martin Kadlček

  • Dobrý den,

   soutěž končí 1.11.2013, ve 23:59 – přesně tento datum je stanoven v podmínkách soutěže, konkrétně bod 2.

   Přeji hezký zbytek dne,
   Martin Kadlček

 2. Po zodpovězení otázek předpokládám, že bych tu měl mít něco jako tlačítko pro odeslání odpovědí… Bohužel u všech bodů mám jen DONE a podtím „Terms and Conditions“. Má to tak být?

  Díky předem za odpověď

  • Dobrý den,

   ano, má to tak být, jen do těch „Terms and Conditions“ bychom mohli vepsat podmínky soutěže, které jsou stejně na konci článku 🙂 .
   Na otázku, kterou chcete zodpovědět, stačí poklepat, následně do prázdného políčka vepsat odpověď, kterou odešlete po zmáčknutí tlačítka Enter, které naleznete pod políčkem s vyplněnou odpovědí (tlačítko má zelené pozadí).

   Přeji hezký zbytek dne,
   Martin Kadlček

 3. Docela velká krabička na to že tam jsou jen špuntovky.

  Snad je vyhraju, ať se můžu dozvědět co tam zabírá tak velké místo. 😀

 4. Dobrý den,
  chtěl ybch se zeptat, na otázky jsem odpověděl a to je vše? nemusím nic potvrzovat nebo tak něco? 🙂 Děkuji za odpověď

  • Dobrý den,

   otázky odešlete pomocí tlačítka Enter pod otázkou. Pokud ji máte šedou – vše proběhlo v pořádku.

   Přeji hezký zbytek dne,
   Martin Kadlček

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here