Sony tento měsíc zveřejní další informace o Jelly Beanu pro své smartphony

2

Sony už dříve oznámilo informace o aktualizacích mnoha svých smartphonů na Android 4.1 Jelly Bean a v seznamu nechyběla ani bývalá vlajková loď Xperia S. Nejen u tohoto telefonu však prozatím chybělo i přibližné datum vydání aktualizace. To by se však mělo změnit v polovině prosince, kdy japonský výrobce zveřejní další informace o Jelly Beanu pro Xperii S a další telefony. Vyplývá to z informací, které Sony zveřejnilo na svém Twitteru.

Můžeme předpokládat, že Sony Xperia S, která stále patří k nejvybavenějším telefonům v nabídce japonského výrobce, dostane update na Android 4.1 Jelly Bean v druhé vlně. Sony Xperia T, Xperia TX a Xperia V dostanou Android 4.1 Jelly Bean v polovině prvního čtvrtletí 2013. Až později bude zahájena aktualizace dalších smartphonů včetně Xperie S, Xperie Acro S, Xperie Ion, Xperie P, Xperie Go a Xperie J. Smartphony z roku 2011 podle posledního vyjádření Sony update na Jelly Bean nedostanou.

via xb

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

  • Ján Josef

    Jako vždy zmínka o Sole nikde. Mají těch modelů tolik, že si je ani nedovedou spočítat. Je smutné, jak dokážou zazdít tak dobrý telefon.