Sony spustilo hudební aplikaci pro Android

7

Nová aplikace Music Unlimited od Sony nabízí přístup k 7 milionům skladeb. Prvních 30 dní je pro nově registrované zákazníky zdarma, poté platíte měsíčně 3,99 dolarů za Basic účet nebo 9,99 dolarů za Premium účet. Music Unlimited nabízí podobně jako iTunes díky synchronizaci přístup k vaším písním z počítače i telefonu a různé další funkce. Jediným problémem nyní je, že služba není dostupná v Česká republice. Aplikaci v Android Marketu naleznete zde, webové rozhraní pak na adrese music.qriocity.com.

Sony Music Unlimited Sony Music Unlimited Sony Music Unlimited

7 KOMENTÁŘE

  1. Co jediné mi vadí na Androidu (ale možná to existuje, ale já to neobjevil, kdo něco zná, určitě to sem napište) je absence nějakého synchronizačního programu. Když si stáhnu nějakou muziku do mobilu, tak ji pak ručně musím nahrát i do PC. V tom se mi libil WP7 a Zune, který se o to staral (i bezdrátově). Možná to příjde až s Google Music, ale to u nás bude bůhví kdy.. :/

  2. Moc jsem nepochopil tu část kde píšete „Music Unlimited nabízí podobně jako iTunes díky synchronizaci přístup k vaším písním z mobilu i telefonu“ Jakej je rozdíl mezi mobilem a telefonem?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here