Sony Ericsson oficiálně končí, přivítejte Sony Mobile Communications

4

Stejně jako v případě akvizice Motoroly Googlem, tak ani odkup mobilní divize Sony Ericssonu firmou Sony nebyl nikterak krátký a jednoduchý úkon. Nicméně dnešním dnem je po dlouhých čtyřech měsících konečně u konce a firma Sony Ericsson se tak za 1.37 miliard dolarů přesouvá kompletně pod křídla Sony.

Pro koncového zákazníka to asi jen v horizontu několika málo měsíců nebude mít žádný vliv, snad jen telefony z MWC se již možná začnou prodávat pouze se jmenovkou Sony. Z dlouhodobějšího hlediska by však k určitým změnám již dojít mohlo, přeci jen SE byl poslední dobou spíše ve ztrátě a to se novým majitelům rozhodně líbit nebude.

A jak budete na značku Sony Ericsson vzpomínat Vy?

 

  • Ondra

    Néééé,chci zpátky starý dobrý Sony Ericsson :-((

  • Potter1

    Sony Ericsson bol dlhe roky moj oblubeny vyrobca mobilov … spominam na neho ale len v najlepsom a na zazracne modely k750i ,w800i nezabudnem… no myslim ze je to tak lepsie… inac by mozno skoncil zle (bohuzial)

  • Gandik

    No ja nezapomenu na Ericsson T65, to byl muj nejoblibenejsi tel a i po 5 letech pouzivani drzela baterka pres tyden. Kdybych ho neztratil, tak ho pouzivam jeste dneska….