Smartphone Moto X je nabízen se čtyřmi druhy dřevěných zadních krytů [aktualizováno]

0

moto x drevo

Doplněno (22.1.2014)

Američtí zájemci o smartphone Moto X nyní mohou zvolit jeden ze čtyř ručně vyráběných dřevěných zadních krytů. Na výběr je dřevo ebenové, teakové, ořešákové nebo bambus. Příplatek za exkluzivní materiál činí v současné době 25 dolarů, v přepočtu více než 500 Kč. Zatím není jasné, zda se nabídka dřevěných zadních krytů pro Moto X dostane i na evropský trh.

Původní článek (20.12.2013)

Jednou z hlavních předností smartphonu Moto X od Motoroly jsou široké možnosti přizpůsobení vzhledu pomocí webového nástroje Moto Maker. Zájemce si mmůže před nákupem vybrat například barvu plastového zadního krytu. Tento týden přibyl do nabídky zbrusu nový materiál, který je v mobilních telefonech skutečnou raritou: dřevo.

O dřevěné Moto X se se mluví už od představení smartphonu, do své nabídky ji však americký výrobce přidal až těsně před Vánocemi. V tuto chvíli je dostupný jen bambus, v budoucnu by však měly přibýt další druhy dřeva. Za exkluzivitu mít smartphone zhotovený z tohoto materiálu si Motorola nechává pořádně zaplatit. Moto X s bambusovým krytem je o 100 dolarů (více než 2 000 Kč) dražší ve srovnání s plastovou variantou smartphonu.

zdroj: Android Community, Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here