Shadowgun: Deadzone bude po vydání zdarma ke stažení

5

Brněnské herní studio Madfinger Games zveřejnilo další informace o druhém díle své 3D střílečky s názvem Shadowgun: Deadzone.

Jak už víme z veletrhu CES 2012, bude Shadowgun: Deadzone zaměřen na online multiplayer až pro 8 hráčů. Jeden ze spoluzakladetelů Madfinger Games pro server Pocket Gamers uvedl, že hra bude mít 3-4 úrovně, 8 přizpůsobitelných postav, 12 přizpůsobitelných zbraní a další bonusové položky.

Shadowgun: Deadzone bude distribuován jako „freemium“, takže bude z Android Marketu ke stažení zdarma, na rozdíl od současné placené verze Shadowgun. Přímo ve hře můžete zakupovat další úrovně, zbraně, vylepšovat schopnosti své postavy apod. Tento  obchodní model je v poslední době u aplikací pro Android velmi oblíbený, jako „freemium“ nabízí nejnovější hry například vývojářská společnost Glu Mobile.

Hra by se v Android Marketu měla objevit už brzy. Zpočátku bude dostupná pouze pro zařízení s procesory Tegra.

zdroj: dg

  • Guntro

    Freemium model je uplne na hovno… Zvyhodnuje hrace, kteri maji penize. Radsi zaplatim 120kc a pak si sou vsichni rovni, nez platit za vybaveni, ktere bude pribejvat co mesic. Naschledanou. Mozna max jako lanka s kamosama v hospode. Nic vic.

  • Oook

    Je to ale jediný způsob jak vyblokovat warez. Jinak souhlasím že tu není příjemný způsob distribuce hry.

  • smrk

    teda ja nevim, ale s kamosema v hospode nas zajimaji uplne jiny veci 🙂

  • Mara