Samsung zítra představí nový telefon nebo tablet. Dočkáme se Galaxy SIII?

11

Na oficiální Facebook stránce společnosti Samsung se dnes objevil podivný příspěvek s textem „Destination: tgeltaayehxnx“. Pozornější uživatelé jistě odhalí přesmyčku slov „the next galaxy“. A pokud k přesmyčce slov přidáte doménu .com, dostanete se na internetové stránky s odpočítáváním času.

Čas na stránkách tgeltaayehxnx.com vyprší už zítra ve 13 hodin SELČ. Právě v tuto chvíli tedy Samsung představí zbrusu nový telefon či tablet. Nejčastěji se spekuluje o dlouho očekávaném Galaxy SIII , jehož představení se ale očekává až na začátku května. Není tedy vyloučeno, že zítra Samsung zveřejní jen některé nové informace a k samotnému představení dojde 3. května v Londýně. Představeno ale může být jakékoliv jiné zařízení, například tablet se čtyřjádrovým procesorem.

Co myslíte, že Samsung představí zítra ve 13:00?

 • Lubos Strachota

  A kdyz zadate http://www.thenextgalaxy.com, tak to chce heslo, zajimaveeee 😀

 • Bill

  No jestli bude mít takovou podporu („rychlou“ aktualizaci), jako SG II, tak potěš pánbůh 🙁

 • zaxic

  Možná by spíš mohli konečně vypustit ICS pro pro nebrandované SGSII.

  • Deroyce84

   já si myslím že Váš vztek vyplývá ne od Samsungu, ale z vaší neznalosti. Samsung vypustil pro nebrandy aktualizaci již začátkem března. Nejdřív si zjistěte, co máte za verzi androida v telefonu a až pak se divte, proč nemáte aktualizaci na ICS. Bohužel dnešní nešvar prodejců nebrandů je v tom, že vám klidně prodají telefon s modifikovaným androidem, který nemá žádnou návaznost na aktualizace systému!

   • Bill

     zaxic má podle mě na mysli českou oficiální verzi (XEZ). Ta pokud vím pro nebrandované telefony vypuštěná ještě nebyla. Jiné verze (Polsko atd.) samozřejmě byly, ale ne každý má doma šedivku a ne každý si chce telefon pro český trh předělávat tak, aby mu tam šly nahrát jiné verze ICS, neurčené pro Česko.

    • Deroyce84

     zaxic bohužel nespecifikoval, že má namysli české XEZko, já ho narozdíl od tebe neznám, takže jsem odpověděl na to co vidím za dotaz..
     Pakli že není ještě pro nebrand český ofiko rom, pak jasný to máš pravdu… tak to je opravdu ostuda..

     • zaxic

       Tak se oběma omlouvám za vzniklé problémy, měl jsem namysli XEZ..

 • kez by to byl ctyr jadrovej galaxy note

 • Marforon

  zaujímavé je toto, k čomu som sa dostal 🙂 
  http://www.tgeltaayehxnx.com/src_pz/img/assets/

  • Díky, to mne nenapadlo.

   Vůbec netuším, co by mohlo být. Jsou tam nějaká písmena a asi dvě tlačítka s nic neříkajícími popisky. Trochu to vypadá jako nějaká hra… A k tomu jakási vesmírná hudba… No, nechme se zítra překvapit, co to bude… 😀

 • Deroyce84

  Doufám že to bude SGS3! Moc se na to těším …
  Ani nevím jesi doufám v to, že to bude krásný telefon překypující tech novinkami anebo jen trochu modifikovaná verze SGS2 po vzoru Iphone 4 a 4s …
  Pokud to bude druhá možnost, aspon ušetřím několik tisíc korun a budu dál spokojenej se svojí „dvojkou“.. 🙂