Samsung: soudní spory s Applem Galaxy S III nikterak neovlivnily

3

Takřka okamžité po oficiálním představení nové vlajkové lodi Samsungu, Galaxy S III, se začaly množit spekulace o tom, že do designu telefonu výrazně promluvily soudní spory s Applem, a že jej s trochou nadsázky navrhovali z větší části právníci než designéři.

Nyní však tyto spekulace kategoricky popřel vice prezident korejské společnosti Chang Dong-hoon, který na otázku zda byl Galaxy S III ovlivněn spory s Applem odpověděl: „náš vývoj v designu chytrých telefonů je plánovaný na 5 let dopředu a nedá se tak najednou úplně změnit.“

Zda mu budeme věřit jeho slova jen na nás. Jisté však je, že Galaxy S III již opravdu není iPhonu vůbec podobný a dokonce vypadá tak, jako by se některým jeho klíčovým designérským prvkům cíleně vyhýbal.

A co Vy? Myslíte si, že byl design Galaxy S III ovlivněn iPhone 4S. A pokud ano, líbí se Vám to?

zdroj: theVerge

  • Robin Raven

    pak nechápu proč v samsungu vyrobily takový design hnus jako je SGIII…

  • Next Art

    Mě osobně se design SGS III líbí a jsem zvědav jak na mě bude působit ve skutečnosti. Popravdě řečeno když jsem si dal vedle sebe můj SGS II a kamarádův iPhone 4, museli jsme oba dva shodně přiznat, že ty telefony zaměnitelné nejsou. Dle mě to byla jen hra právníků a lidé se potom toho chytli. Musel prostě přijít nějaký impuls a média prostě udělají svou práci….

  • Ha

    vubec nechápu záporné názory když ho ještě nikdo v ruce nedržel..jestli se teda orientujete podle obrázku tak budiš..toto bych psal až bych měl telefon v ruce a nevyhovoval mi..rozhodně se mi líbí a časem nahradí moji s2 až trochu klesne cena..jinak bude určitě bude nejvýkonější a hlavně perfektně vyladěný!!!