Samsung se vyjádřil k aktualizacím na Android 4.1 Jelly Bean

4

Od oficiálního představení Androidu 4.1 Jelly Bean neuplynul ještě ani týden a již se k němu, jakožto případné aktualizaci pro současné telefony, vyjádřily oba největší výrobci telefonů s Androidem. Předevčírem své prohlášení zveřejnilo HTC a dnes i Samsung.

Bohužel stejně jako HTC, tak ani Samsung neuvedl nic specifického. Jen oznámil, že Jelly Bean prozkoumá a následně se jej pokusí dostat, na co největší množství zařízení to bude možné. Rychlou aktualizaci potvrdil pouze u dvojice Nexus modelů, které vyrábí, a sice Nexus S a Nexus Galaxy.

„Samsung brzy oznámí, která další zařízení dostanou aktualizaci na Jelly Bean [Android 4.1]. Jakožto největší výrobce chytrých telefonů, vede Samsung androidí komunitu pomocí ve své kategorii nejlepších zařízení jako Galaxy S III a Galaxy Note. Taktéž nabízí většinu Nexus telefonů a je potěšen, že spolu s Google přinese Jelly Beans jako první zákazníkům Nexus Galaxy a Nexus S.“

Osobně bych ale určité počítal s aktualizací pro Samsung Galaxy S III a možná Galaxy Note. U Galaxy S II bych si již nebyl tak úplně jistý, ačkoliv by telefon nový systém určitě zvládl, tak by tak lépe konkuroval SIII a tím potencionálně mařil snahy o co největší prodeje.

Zdroj: pocket

 

 • Nemamnic

  Jestli udělá Samsung takovou aktualizace u SG Note jako na ICS, tak se může jít vycpat.

 • Raptor

  Jestli neudělají aktualizaci na SGS2, tak me taky nastvou 🙂

 • Ondrej Sisler

  lidi …. kašlete na výrobce … týmy CM a AOKP tuhle aktualizaci nabídnou i pro dávno nepodporované telefony jako třeba můj Galaxy S i9000 🙂 – čekám to nejpozději do půlky srpna 2012

 • Bo77

  Tak doteď Samsung NEaktualizoval Galaxy tab 8,9 a 10,1 na ICS! Koupit si od nich jakékoli zařízení je omyl. Pouze nafouknuta bublina. U HTC jsem s DHD prošel tři typy Android oficiální aktualizací a pár nějakých minoritních. Samsung levné plasty, gorila nižší kategorie, koupit si něco od Samsungu, již nikdy.