Samsung potvrdil absenci představení Galaxy S III na MWC

2

Přibližně před týdnem jsme Vás informovali o možnosti, že Samsung nakonec na chystaném mobilním mezinárodním kongresu v Barceloně (MWC), svou novo vlajkovou loď a současně nástupce Samsungu Galaxy S II nepředstaví.

Nyní už je to v podstatě jisté, Samsung se totiž v rozhovoru s redaktory serveru TechRadar nechal slyšet, že Samsung Galaxy S III na MWC opravdu nepředstaví a, že mu vzhldem k jeho důležitosti raději připraví vlastní akci.

Oficiálním důvodem je prý kromě důležitosti telefonu a tedy snaze aby nebyl zastíněn konkurencí také potřeba přesunutí oznámení telefonu blíže k jeho samotnému uvedení do prodeje. Kdy přesně se tak Galaxy S III dočkáme, zatím není známo, očekává se však doba před prázdninami s uvedením do prodeje o prázdninách.

Současně se ale není třeba bát, na MWC prý nějaká nová a neméně zajímavá zařízení uvidíme, konkrétně se spekuluje o Plus verzi Galaxy S II, dvojici nových, zatím neupřesněných tabletů, a nové řadě telefonů s Windows Phone 7.5 Mango / 7.6 Tango.

Určitou, leč velmi nepravděpodobnou možností, je také představení v reklamě o americkém Super Bowlu, který se má uskutečnit příští neděli. Právě skrze jí má být totiž dle tweetů Samsungu představeno nějaké velmi důležité zařízení.

zdroj: talkandroid, TechRadar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here