Samsung oslavuje 5 let na českém trhu – pořiďte si Galaxy S5 za necelých 10 000 Kč či cokoliv s 30% slevou

7

Samsung akce 30 procent

Pro všechny z Vás, kteří si chystáte zakoupit mobilní telefon, tablet či příslušenství máme dobrou zprávu. Samsung připravil speciální akci v podobě 30% slevy při příležitosti oslavy 5 letého výročí značkových prodejen na českém trhu.

Během akce, která poběží zítřka 25. září do soboty 27. září ve značkových prodejnách Samsung si můžete pořídit mobilní telefon, tablet či příslušenství s 30% slevou.  Navíc zájemci o Samsung GALAXY S5 mohou navíc,  jak 30% tak i cash back ve výši 2500 Kč a získat tak tento prémiový model za necelých 10 000 Kč. K využití cash back nabídky při koupi GALAXY S5 stačí se po nákupu zaregistroval na webových stránkách www.samsung-bonus.eu, vyplnil výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrál kopii účtenky nejpozději do 30.9.2014.

Kalkulace:  Oficiální cena přístroje 17 599 Kč – 30% sleva (5 280Kč) = 12 319 Kč + dodatečně Vám Samsung vyplatí 2500 Kč v rámci Akce Cash Back. Konečná cena přístroje bude 9 819 Kč.

Každý zákazník může v rámci nabídky zakoupit 1 ks mobilního telefonu, 1 ks tabletu a 2 ks příslušenství. Akce platí pouze na zboží skladem a do vyprodání zásob.

Seznam značkových prodejen Samsung v České republice, kde lze uplatnit tuto výhodu:

Praha

  • Centrum Černý Most – Samsung značková prodejna
  • OC Chodov – Samsung značková prodejna
  • OC Nový Smíchov – Samsung značková prodejna
  • OC Palladium – Samsung značková prodejna

Olomouc

  • OC Šantovka – Samsung značková prodejna

Brno

  • OC Olympia – Samsung značková prodejna

Liberec

  • OC Forum Liberec – Samsung značková prodejna

7 KOMENTÁŘE

  1. odpovidajici cena. tak ted hlavne aby to zitra bylo dustojne. chystam se tam. chtel jsem ho rezervovat ale rekli ze to nejde.

  2. Tak OC Šantovka tedy neznam. Jestli autor nemyslel OC Vankovka. Ale tam neni prodejna Samsung. To byl urcite zamer, aby brnaci nevedeli kam jit. Ale ja to prozradim, melo by to byt OC Olympia kde je prodejna Samsung.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here