Samsung nakonec na MWC nebude mít žádnou tiskovou konferenci

1

Samsung logo

Co začalo s jednoduchým popřením představení nové vlajkové lodi, Samsungu Galaxy S III, na chystaném mezinárodním veletrhu mobilních zařízení v Barceloně bude mít nakonec s největší pravděpodobností podstatně dalekosáhlejší následky. Ačkoliv nás totiž Samsung ještě nedávno ujišťoval, že o ukázání nových produktů na MWC nepřijdeme, a že vlastně nepředstavení Galaxy S III nic nezmění, tak v dnešním emailu redakci serveru pcmag.com oznámil, že na veletrhu nebude mít ani žádnou pořádnou tiskovou konferenci.

Tím tak v podstatě popřel, že by na MWC chystal představit jakékoliv alespoň trochu zajímavější zařízení. S největší pravděpodobností si tak můžeme nechat zajít chuť na 11.6“ tablet, Samsung Galaxy S II Plus a další. Jediné co by se nakonec objevit mohlo jsou nové modely nižší třídy a možná také obnovení řady zařízení s Windows Phone 7.5.

To však samozřejmě neznamená, že Samsung rezignoval na představování nových produktů, ba naopak, spíše získal takové sebevědomí, aby si řekl, že pro něj MWC není dost dobré a rozhodl se uspořádat vlastní menší akci.

zdroj: PCMag

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here