Samsung na konci února pořádá další akci Unpacked, představí Galaxy S5?

0

unpacked 5

24. února v Barceloně, tedy těsně před zahájením veletrhu MWC 2014, pořádá Samsung akci s názvem Unpacked 5. Ačkoliv korejský výrobce zatím nebyl konkrétnější v tom, jakou novinku tento den představí, většina z fanoušků se domnívá, že půjde o další vlajkovou loď Galaxy S5. Potvrdila by se tak slova Dong-hoon Changa, šéfa designu Samsungu, který představení smartphonu na konci února naznačil už před měsícem.

Výbavu Samsungu Galaxy S5 zatím známe jen v rovině nejrůznějších spekulací a nepotvrzených úniků. Telefon bude nejspíš vybaven 5,25″ displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Uvnitř by měl tepat čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon 805 nebo osmijádrový Samsung Exynos 6 založený na 64-bitové architektuře.

K dalším téměř jistým parametrům patří 16mpx zadní fotoaparát a operační systém Android 4.4 KitKat doplněný o výrazně přepracovanou uživatelskou nadstavbu TouchWiz. Některé zdroje se zmiňují o zabezpečení pomocí očního skeneru nebo čtečky otisků prstů. Dočkat bychom se údajně měli dvou různých variant Galaxy S5 lišících se zpracováním – levnější bude údajně plastová, zatímco pro náročnější zákazníky by měla být určena prémiovější kovová verze.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here