Samsung uvažuje o duálním launcheru s možností výběru čistého Androida 4.0

0

Spekulace o tom, že by nový Samsung Galaxy S III mohl mimo jiného nabídnout také duální launcher s možností výběru buďto klasického TouchWiz vzhledu nebo volitelně i čistého designu Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich jsme tady již dříve měli.

V té době to však vypadalo to jako naprosto čiré spekulace bez jakéhokoliv ověřitelného základu. Minulý týden se ale na oficiálních facebook stránkách Samsungu objevil reklamní render americké verze Galaxy Note, který shodou náhod nesl také launcher z čistého Androida.

Launcherem z Androidu 4.0 však divné věci na renderu nekončí, horní lišta je totiž naprosto očividně stará z Androidu 2.3 Gingerbread a ze stejné verze systému pochází s největší pravděpodobností také hledací widget.

Zda jde jen o chybu či Samsung opravdu ukázal něco dříve, než měl se asi jen tak nedozvíme. Jisté však je, že kdyby s možností výběru mezi TouchWiz a čistým Androidem opravdu přišel, tak by si přiklonil velkou řadu lidí na svou stranu a to i přesto, že změnit výchozí launcher není nic těžkého.

zdroj: ac