Samsung Galaxy S4 Mini bude dostupný ve třech dalších barvách. HTC One se převlékne do modré

0

Pryč jsou časy, kdy byly smartphony dostupné jen v jedné barvě. Za jednoho s průkopníků trendu více barevných variant můžeme považovat Samsung, který svou loňskou vlajkovou loď Galaxy S3 postupně představil v osmi barevných verzích. A výjimkou nebude ani Galaxy S4 spolu s jeho zmenšenou verzí Galaxy S4 Mini. A novou barevnou verzi svého vlajkového modelu údajně chystá také HTC.

Trojice nových barev pro Samsung Galaxy S4 Mini

 Samsung Galaxy S4 Mini blue leak Samsung Galaxy S4 Mini red leak Samsung Galaxy S4 Mini brown leak

Samsung Galaxy S4 Mini by se měl podle ruského webu Hi-tech Mail objevi ve třech nových barvách: modré Blue Arctic, červené Red Aurora a hnědé Brown Autumn. V současné době je smartphone nabízen v bílé White Frost a černé Black Mist.

Celkem se tedy počet barevných variant Galaxy S4 Mini rozšíří na pět. Kdy se tři nové barvy objeví na trhu zatím není jasné.

 

HTC One v modrém?

HTC One Blue

HTC One je v současné době nabízeno ve stříbrné, černé a červené barvě. Brzy by však měla přibýt další varianta, a to alespoň u amerického operátora Verizon. Podle uniklých interních informací půjde o barvu modrou.

Bohužel však zatím nemáme žádné oficiální obrázky, takže netušíme, o jaký odstín půjde. Výše uvedený obrázek je tedy jen jednou z mnoha možností, jak bude vypadat modré HTC One. Prozatím není známo, zda se nová barevná verze smartphonu bude prodávat také na evropských trzích.

zdroj: Android Community, Phone Arena