Samsung Galaxy S III přijde v dubnu, maximálně v květnu

2

Samsung Galaxy S III se v poslední době začal spíše než reálným telefonem stávat bájným zařízením, které má jednou přijít a spasit nás ze všech útrap způsobovaných současnými chytrými telefony.

Když se tak objevila informace, že k jeho oficiálnímu představení dojde ještě v březnu tohoto roku, dost možná navíc již zítra 22. 3. tak v podstatě všichni začali jásat. Bohužel šlo o pouhé spekulace. Namísto toho se Galaxy S III dočkáme až na někdy v dubnu nebo květnu.

A tentokráte již nejde o žádné spekulace, nýbrž o oficiální oznámení, které na na nedávném Samsung Foru v Pekingu vyřkl CEO společnosti Samsungu Kim Young-ha. Konkrétně uvedl:

In order to increase sales of the Galaxy S III as well as the Galaxy Note which is already very popular in China, the company is considering rescheduling the rollout of the Galaxy S III from May to April.

Kvůli zvýšení prodejů Samsungu Galaxy S III a Galaxy Note, který je v Číně již velmi populární, zvažuje společnost přesunutí zahájení prodeje Samsungu Galaxy S III z května na duben.

Vzhledem ke starším zprávám se dá navíc předpokládat, že samotné oficiální představení bude současně také datum zahájení prodeje. Nakonec se tak dá říci, že na naše bájné zařízení již moc dlouho čekat nebudeme.

zdroj: talkandroid

  • pdd

    no jsem na ten zazrak hodne zvedav..kazdopadne uz jsem jsi koupil sony