Samsung Galaxy S III je kompatibilní jen se speciálním MHL adaptérem

2

MHL adaptér je nepostradatelné příslušenství pro každého, kdo chce připojit novější smartphone k HD TV. Zjednodušeně jde o redukci z microUSB na HDMI. Ačkoliv je MHL (Mobile High-Definition Link) standard, neznamená to, že si jej výrobci nemohou mírně upravit. Například Samsung u nového Galaxy S III použil jiné rozložení pinů a z toho důvodu je kompatibilní výhradně s MHL adaptéry speciálně vytvořenými pro tento smartphone.

Doufejme,  že důvodem k tomuto kroku korejského výrobce nebyla snaha vydělat co nejvíce peněz na příslušenství, ale rozdílná hardwarová konfigurace nové vlajkové lodi. V každém případě si každý, kdo chce propojit své Galaxy S III s televizí, bude muset zakoupit speciální MHL adaptér od Samsungu. Kromě problémů s dostupností se budou muset uživatelé připravit také na vyšší cenu tohoto příslušenství. Ve Velké Británii je v současné době speciální MHL adaptér nabízen za 25 britských liber, v přepočtu 783 Kč.

http://www.youtube.com/watch?v=mCT1WIlbyes

http://www.youtube.com/watch?v=LmbqGy3NMEc

zdroj: ta

2 KOMENTÁŘE

  1. Jako to tu moji potvoru nepřipojim do každé tekly? to by mě teda nepotěšily ba naopak naštvali. No doufám že to nějak půjde už tak mě štve že si můj S3 nerozumí s mim tabletem asus transformer prime….. to snad taky nějak půjde měnit si furt paměťovou mě moc nebere…. mají oba android ICS tak co zase vymýšlí. Za nesmysly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here