Samsung Galaxy S III a technologie Liquipel?

0

Samsung  Galaxy S III je bezpochyby jeden z nejočekávanějších smartphonů tohoto roku. Dnes se nebudeme věnovat jeho parametrům, těm se věnuje článek – Další informace o Samsungu Galaxy S III: bude tenký jen 7 mm a začne se prodávat v květnu

Hovoří se o tom, že by mohl být vybaven technologií Liquipel, ta byla představena stejnojmennou společností na letošním veletrhu CES.

Tato technologie je založena na pokrytí zařízení „neviditelným“ filmem, jenž dokáže ochránit před vodou a to dokonce v několikametrové hloubce. Konkrétní informace o zavření partnerství mezi společnosti Liquipel a Samsung nejsou prozatím potvrzeny z oficiálních zdrojů, ale vede se mnoho diskusí k tomuto tématu. Díky partnerství by se mohla snížit cena technologie, proces nanesení filmu je totiž možný i na již hotová zařízení, ale pohybuje se v přepočtu od jednoho tisíce až po dva tisíce Korun českých, kdy získáte také impregnaci odolné vrstvy displeje, jenž zabrání mechanickému poškrábání – Gadget Film.

Pokud by tedy Samsung uzavřel toto partnerství, nejen, že by svůj Galaxy S III vybavil technologií, kterou v základní výbavě nenabízí žádný konkurenční smartphone, ale také by „pobýdl“ ostatní společnosti k tomuto kroku, na čemž by výrazně těžili koncoví uživatelé.

Zdroj: androidcommunity.comliquipel.com