Samsung do konce roku představí další chytré hodinky, tentokrát s Android Wear

1

Jihokorejská společnost Samsung se za každou cenu snaží prorazit v segmentu chytrých hodinek. Zatím se to Samsungu však příliš nedaří a možná i proto plánuje jedna z největších firem na poli spotřební elektroniky ještě během tohoto roku na trh uvést svůj další model z této kategorie příslušenství. Ten by ovšem měl pracovat s nedávno představeným Android Wear a stane se tak přímou konkurencí pro LG G Watch a Moto 360.

Samsung Galaxy Gear

Trochu to ale budí dojem nekoncepce. V prvních verzích Galaxy Gear pracovaly s upravenou verzí OS Android, následně přešly na vlastní Tizen a v současnosti chce Samsung vydat chytré hodinky s již třetím de facto odlišným systémem. Rozhodně to však dokazuje, že Samsungu na chytrých hodinkách záleží a chce toto odvětví nositelné elektroniky ovládnout přinejmenším stejně, jako se mu to podařilo u mobilů potažmo smartphonů. Bližší informace nám zatím Samsung nesdělil a budeme se muset spokojit s hodně širokým termínem – později v tomto roce.

 

Zdroj: phandroid

1 komentář

  1. Daju sa uz vobec niekde kupit samsung gear 2??? Vsade ich maju iba na objednavku a to mali byt v predaji uz 11.4.2014

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here