Rovio zveřejnilo další informace o své chystané hře Amazing Alex

0

Před téměř dvěma roky byla vydána hra Angry Birds, která se po několika měsících stala nejoblíbenější mobilní hrou. Finští vývojáři z Rovio, kteří naštvané ptáky vytvořili, ale rozhodně nechtějí usnout na vavřínech a už brzy chtějí přijít s novou hrou. Tentokrát překvapivě nepůjde o další verzi Angry Birds, ale předělávku hry Casey’s Contraptions, kterou můžete znát z iOS. Rovio koupilo práva k této hře a vytváří zcela nový titul Amazing Alex.

Půjde o logickou hru, ve které je vaším úkolem rozestavět předměty tak, aby se kulička dostala na určené místo. Ano, vypadá to nudně, stejně jako na první pohled vypadají všechny logické hry, ale po několika vyzkoušeních si hru určitě zamilujeme. Rovio navíc uvedlo, že chce udržet vysokou kvalitu, na jakou jsou hráči zvyklí z Angry Birds. Nová hra Amazing Alex by se ke stažení měla objevit během několika následujících měsíců.

A nakonec se pojďme podívat, jak bude Amazing Alex vypadat. Video níže ukazuje současnou hru Casey’s Contraptions, pokud si tedy domyslíte značná vylepšení, vyjde vám podoba nové hry od Rovio:

zdroj: ap