Reklama na odemykací obrazovce, za kterou dostanete zaplaceno

0

Locket android 1

Reklamu dnes většina z nás bere jako nutné zlo a asi jen málokdo cíleně vyhledává její přítomnost. O to více to platí, pokud mluvíme o reklamě na našich smartphonech. Ale jak by se změnil váš pohled na mobilní reklamu, pokud byste za její zobrazování dostali zaplaceno?

Právě to nabízí nový projekt Locket, který reklamu zobrazuje přímo na odemykací obrazovce smartphonu. Na oplátku dostane uživatel za každé odemknutí jeden americký cent, v přepočtu necelých 0,20 Kč. Výdělek je však podle očekávání omezen, a to na 0,03 dolaru za hodinu.

Pokud by některý z uživatelů služby byl opravdu aktivní a poctivě svůj smartphone odemykal alespoň třikrát do hodiny, vydělal by si za rok téměř 263 dolarů (5 200 Kč). Tímto způsobem získané peníze lze proměnit v dárkové poukazy do obchodů nebo je věnovat na charitu.

Aplikace s názvem Locket už je dostupná v Google Play Store, v současné době si ji však mohou stáhnout jen uživatelé z USA. Další rozšíření služby bude záviset zejména na zájmu ze strany inzerentů i uživatelů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here