Prvotina českého Coral City od Lonely Sock dosáhla 100 000 stažení

1

Kromě brňenského Madfinger games stojící za zřejmě nejoblíbenější českou mobilní hrou posledních let, Shadowgun, existuje v naší zemi ještě jedno poměrně úspěšné mobilně herní studio. Ano mluvím o osamělé ponošce, Lonely Sock, z Prahy.

A nemluvím o něm jen tak z bůhzdarma, dnes totiž toto studio překročilo se svou relativně nedávnou vydanou prvotinou Coral City hranici 100 000 jednotlivých stažení na Google Play. To samozřejmě neznamená 100 000 aktivních uživatelů, nicméně i tak se jedná o bezesporu pozitivní číslo.

Do budoucna pak studio plánuje Coral City výrazně vylepšovat, již v nadcházející verzi 1.6 má přibýt několik sociálních funkcí jako možnost darovat vzácné zdroje či pomoci s výstavbou města někoho jiného a v delším časovém horizontu se plánuje kompatibilita se staršími telefony s rozlišením 480 x 320 bodů a dokonce i iOS port.

A co Vy? Vyzoušeli jste Coral City?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: blog.lonelysock

 

  • OndrejPaska

    Studio vypadalo docela originálně, ale tahle hra není bohužel nic nového, jen další z klonů Rock the Vegas. Čekám na další jejich kousky, třeba předvedou, že češi umí být i originální…