První ukázky a informace o Ice Cream Sandwich

0

Také už se nemůžete dočkat další verze Andriodu – Ice Cream Sandwiche, který by měl konečně sjednotit mobilní, tabletovou i televizní větev? Tak to se určitě rádi podíváte na sérii fotek z této údajné verze, kterou přinesl server rootzwiki. Hned na první pohled je vidět, že se toho, tedy pokud jsou fotky pravé, moc nezměnilo a celkově zde není větší rozdíl, než mezi Gingerbreadem a FroYoem. Snad jedinou trochu zásadnější věcí, je přestylování ze zelené do holografické modři, se kterou přišel právě Honeycomb.

Kompletního přepsání by se měl ale dočkat launcher, který by se měl svým stylem nyní více podobat Honeycombu a to zvláště v nabídkách přidávání widgetů. Novinkou by také mělo být „Multitasking“ tlačítko na ploše, které by mělo stejně jako u Honeycombu otvírat seznam běžících aplikací.

Nakonec si dovolím trochu zapochybovat o pravosti screenshotů, kromě toho, že se mi to celé zdá jako jednoduchý skin do CyanogenMODu, se mi nelíbí ještě jedna věc a tou je nečíselné označení verze Androida namísto kterého je zde pouze nápis „IceCreamSandwich“.

Další údajné změny:

  • Kompletně nový launcher s přepsaným spouštečem aplikací.
  • Kamerová aplikace s panorama módem.
  • Kompletní předesignování gmail aplikace aby více seděla do nového vzhledu.
  • Nexus S dostane ICS také, ale „Nexus Prime“ bude prý první
  • Více-méně pouze UI změny
  • Zvládnout by je měla většina i starších zařízení.
Leak: First Look at Android Ice Cream Sandwich Leak: First Look at Android Ice Cream Sandwich
A co si myslíte Vy? Jedná se o podfuk nebo o opravdový Ice Cream Sandwich?