První údajné fotografie z Nexusu Prime

4

Vzhled ani hardwarová výbava nového Nexusu nám i přes fakt, že bylo jeho oficiální představení odloženo na neurčito, není rozhodně neznámý. Až doposud jsme ale neměli příležitost zjistit, jak na tom bude jeho fotoaparát.

Dnes ráno se ale naštěstí pro nás podařilo dvěma neopatrným technikům z Google nahrát na svůj Google+ profil fotografie vyfocené, dle EXIF informací, právě zařízením s názvem Galaxy Nexus od Samsungu. Fotografie byly při nahrání samozřejmě zkomprimované, takže je neberte jako to nejlepší co může z fotoaparátu telefonu vyjít, i tak si ale myslím, že rozhodně nejsou špatné. Ostrost je dostačující, barvy živé a ani o nějakém výrazném šumu se nedá hovořit.

Ačkoliv je možné, že jde o podvrh, tak jim osobně vzhledem k tomu, že byly téměř ihned staženy, spíše věřím.

Zdroj: pha, slashgear

4 KOMENTÁŘE

  1. Pokud měl autor tohoto článku k dispozici jen tyto screenshoty co dal sem na web, tak nevím jak může tvrdit, že jsou fotky ostrý, mají živé barvy a šum mírný…

    Pokud ale měl k dispozici lepší screenshoty, tak nevím proč je sem nedal 🙂

    Kolem Primu se dělá zbytečně velký boom. Uznávám, že bude mít určitě supr parametry, ale za jakou cenu že? Asi nebude stát kolem pěti tisíc 🙂 já osobně bych si telefon nad 5tis nekoupil. Zbytečný peníze… na užitečný aplikace člověk nepotřebuje hned 4-jádro a dobíjet každej den… tohle je dobrý jen na ty náročný hry co jsou stejně jen pro děti 🙂 Nad drahým mobilem bych uvažoval jen v případě, že by mi nahradil i lepší kompakt… viz Panasonic Lumix mobil… je to užitečnější než pařit hry na nějakým 4″ displeji co má dneska asi průměrnej SmartPhone…

    • Omlouvám se, po rozkliknutí se měla zobrazit jejich plná velikost. Nyní opraveno. Kromě toho také vycházím z informací stránek, které měly k fotografiím přístup v plné velikosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here