První normální ukázkové fotografie z HTC One S

3

Nová řada telefonů pro rok 2012 představená firmou HTC na nedávno skončeném MWC, HTC One, byla mimo jiné prezentována také jako ta, která měla konečně přinést výrazné zlepšení fotoaparátů, tedy vlastnosti, kde HTC již pár let tradičně selhávalo.

Když tak nedlouho po představení samotných telefonů (One X, One S a One V) ukázalo první fotograrie z vlajkové lodi One X, tak zavládlo nadšení. Šlo totiž o fotografie ostré, s poměrně reálnými barvami a prostě celkově poměrně povedené, rozhodně pak standarty HTC.

Bohužel to však nebyly úplně standartní fotografie, byly vyfocené speciálně pro marketingové účely a dalo se tak očekávat, že nebudou úplně ideálně odrážet realitu. A bohužel se toto očekávání i potvrdilo.

HTC tým se tento týden vydal na cestu po USA a před dvěma dny na svém developer blogu publikoval pár snímků z této cesty. Konkrétně šlo dle EXIF informací o snímky z telefonu HTC One S, tedy takového středního modelu, stále však vybaveného lepší optikou a fotografickým co-procesorem Image Sense.

A výsledky již tak úžasné nebyly. Tedy, ne že by byly úplně špatné, například kaktus nebo panorama vypadá poměrně dobře, nicméně zbylé fotky, obzvláště pak ta poslední, jsou výrazně rozostřené a celkově poměrně málo detailní.

Na druhou stranu je tu stále možnost, že šlo jen o špatného fotografa. Přeci jen, pokud byly focené jednou rukou a zrovna ve špatném momentu, tak není co vyčítat. V takovém případě pak ale zůstává rozum stát, proč vůbec nepovedené fotografie tým zveřejnil.

zdroj: htcblog via androidandme, talkandroid

3 KOMENTÁŘE

  1. kvalita 1 a posledního snímku je otřesná ale jinak HTC nedalo a stejně se nezbavilo zbarvení svých fotek do růžova achjo HTC nikdy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here