Prototyp dvou-displejového Androidu od Imerj

10

Pamatujete si ještě na nepříliš úspěšnou dvoudisplejovou Kyoceru Echo? Tak dnes tady máme něco podobného. Jedná se o prototyp telefonu/tabletu SmartPad od firmy Imerj.

Zařízení se, stejně jako u Kyocery Echo, skládá z dvou částí, přičemž na každé nalezneme 4′ Super AMOLED displej s rozlišením 800×480. Při rozevření tak dostaneme 6′ displej s celkovým rozlišením 800×960. V tomto režimu budeme moci mít na každém displeji jinou aplikaci anebo mít jednu roztaženou na oba. Při psaní bude jeden displej sloužit celý jako klávesnice.

Procesorem zde bude dvoujádrový OMAP4 od Texas Instruments doplněný o 1GB RAM a až maximálně 128GB vnitřní paměti. Nebude chybět ani slot pro SD kartu a přední 5MPx fotoaparát s možností nahrávat HD-Ready video. Baterie bude mít kapacitu 1750 mAh.

Na telefonu poběží upravený Android 2.3 Gingerbread s podporou multitaskingových gest.

Dle ukázky na konci prezentačního videa bude telefon dodáván s tabletovým dokem, pravděpodobné tak půjde o něco podobného jako u PadPhone od ASUSu.

 

 

Zdroj: Imerj

10 KOMENTÁŘE

  • Dovolil bych si tvrdit, že ve většině novinek jsme rychlejší než oni. Navíc narozdíl od nich vždy uvádíme zdroje.
   A konkrétně u tohoto článku poskytujeme i více informací.

  • A to se podle vás kopírují i zpravodajské severy, když mají informaci o jedné události ze stejného zdroje (např. zpravodajské agentury)?

   Jinak to se zdroji je zajímavý poznatek, oni celkově celkově moc české servery neuvádějí zdroje svých zpráv (tím nechci říct většina). Zatímco v zahraničí zdroj uvádějí jak malé servery a blogy, tak i ty „gigantické“ typu Engadget.

 1. Tak tohle je jednou zas super zařízení. Už by to chtělo, aby se toto začalo prodávat konečně i v Evropě a né pořád jen všechno cpát amíkům!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here