Předobjednejte si I’m Watch – hodinky s Androidem!

9

Do prodeje se brzy dostanou hodinky s operačním systémem Android. Půjde o italské hodinky I’m Watch, které pomocí technologie bluetooth spárujete s vaším telefonem a můžete volat, číst SMS zprávy a jiná upozornění bez toho, abyste museli vyndat telefon z kapsy nebo kabelky.

Na 1,54palcovém dotykovém displeji vám budou k dispozici také další aplikace, např. Foursquare, Twitter, Facebook, Skype, počasí, FM rádio, hudební přehrávač, kalendář, galerie, počasí, zpravodajství a další. Na boční straně hodinek se nachází dokonce 3,5mm jack na připojení sluchátek.

Hodinky pohání procesor Freescale IMX233 se 64MB pamětí RAM. K dispozici je uživazelská paměť o velikosti 4 GB. Baterie vydrží na jedno nabití 48 hodin s vypnutým bluetooth, resp. 30 hodin se zapnutým.

Tento stylový a užitečný doplněk můžete předobjednávat zde. K prvním zákazníkům se hodinky dostanou 30.listopadu. Jedna ze 7 barevných variant I’m Color stojí 250 euro, v přepočtu 6 000 Kč. K objednávce dostanete také tričko a jeden rok bezplatného přístupu ke službě I’m Music. Pokud se vám barevné hodinky zdají příliš obyčejné, k dispozici máte i luxusnější varianty. Titanové za 599 euro (14 500 Kč) nebo jeden z odstínů zlata, jejichž cena vystoupá až na 14 999 euro (360 tisíc Kč). Pro nejnáročnější zákazníky je připravena možnost nadefinovat si své oblíbené luxusní materiály, ze kterých budou hodinky vyrobeny.

I’m Watch budou vybaveny operačním systémem založeným na Androidu, i když je jeho vzhled inspirovaný spíše iOS. Operační systém je dostupný dokonce v češtině. Hodinky můžete spárovat s jakýmkoliv zařízení s Androidem, iPhonem 4, BlackBerry nebo telefonem s Windows Phone 7.

via pcmag

 • Fox

  Tuším, že asi nebudou vodotěsné, co… 😉

 • Petr Houška

  Super mobil vydrží 24 hodin, hodinky 48 a až jednou vypadne proud tak budeme totálné v háji. 😀

  • Jiří Šedo

   Nám, kteří nemáme slámu v botách to nevadí, jelikož máme záložné baterie.

 • MrPedro

  bohuzel to umi to same, co LiveView, jen za vice penez
  pominu-li barvicky 😛

 • Weles

  Udělejte je vodotěsné, s GPS a vestavěným telefonním modulem a můžeme se začít bavit.

 • Hynek

  fungovali by i s WP8?

 • Ja ja

  Co si přešíst co to umí? GSM (data i hlas), GPS, je to plnohodnotnej mobil.. 🙂

 • Jiří Šedo

  za tu cenu se jich dá koupi několik 😉