Potvrzeno: vývojáři aplikací mohou odpovídat na komentáře uživatelů v Google Play

3

Když se minulý týden na internetu objevila informace, že vývojáři aplikací budou moct v Google Play Store reagovat na hodnocení uživatelů, nebylo v tu chvíli jasné, zda nejde jen o zdařilý podvrh. Dnes ale Google tuto informaci potvrdil na oficiálním vývojářském blogu pro Android. Možnost reagování na komentáře uživatelů přes Android Developer Console mají zatím pouze tzv. přední vývojáři (top developers), pokud se ale funkce osvědčí, umožní ji Google v budoucnu používat všem vývojářům.

Vývojáři mohou díky komentářům poskytnout uživatelům více informací o problému, poradit jim nebo upozornit na opravu či přidanou funkci. A uživateli bude doručena e-mailová zpráva, že vývojář reagoval na jeho hodnocení. Jedna z největších nevýhod Google Play Store se tak pomalu stává minulostí.

via ap

3 KOMENTÁŘE

  1. Stejnak by mne zajimalo jak to bude fungovat, kdyz jsou komentare rozdelene podle narodu, vsak ctu jen ceske prispevky, u aplikace je hodnoceni hromada, ale vidim jich jen par. Stejnak i kdybych psal anglicky, tak vyvojar uvidi teda co, uvidi vsechny komentare vsech jazyku nebo jen vybrane zeme? 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here