Pebble Steel – chytré hodinky v luxusnějším provedení

1

Společnost Pebble představila na právě probíhajícím veletrhu CES 2014 v Las Vegas vylepšenou verzi svých stejnojmenných chytrých hodinek. Změny se odehrály především ve zpracování, jak už totiž napovídá název, Pebble Steel jsou vyrobeny z nerezové oceli namísto plastu.

Pebble Steel

Součástí balení jsou dva vyměnitelné pásky, a to kovový i kožený. Další novinkou ve srovnání s předchůdcem je tříbarevná světelná dioda.  Ostatní výbava se nezměnila, i hodinky Pebble Steel jsou tedy vybaveny černobílým displejem z elektronického inkoustu (e-ink), který můžete znát ze čteček e-booků. Tento typ displeje má výhodu v dobré čitelnosti na přímém slunci a nízké náročnosti na baterii, díky čemuž by hodinky měly vydržet až sedm dní na jedno nabití.

Pomocí technologie Bluetooth 4.0 jsou Pebble Steel spojeny s vaším smartphonem, přímo na displeji hodinek tak můžete zobrazit informace o přijatých zprávách, příchozích hovorech apod. Nové chytré hodinky budou v prodeji od 28. ledna, případní zájemci si však Pebble Steel mohou zarezervovat už nyní na webu výrobce a jako bonus získají dopravu zdarma.

Další novinka týkající se Pebble, která byla oznámena na CES 2014, je vlastní nová verze firmwaru s označením Pebble 2.0 a obchod s aplikacemi pro tyto chytré hodinky. Na aplikacích pro Pebble údajně pracují už tři tísce vývojářů, mezi kterými najdeme i známá jména jako Yelp, Foursquare, Mercedes nebo Pandora.

Pebble apps

zdroj: Mashable

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here