Parrot Asteroid: multimediální centrum automobilu s Androidem

3

Výrobce Parrot známý výrobou příslušenství pro mobilní telefony se pustil do výroby multimediálního centra pro automobily. Zařízení velikosti autorádia bude disponovat 3,2″ TFT displejem, audio jackem, SD kartou a čtyřmi usb vstupy. Parrot Asteroid nabídne nepřeberné množství služeb od geolokace přes přehrávání multimédií, předpověď počasí, telefonování či navigaci. A to vše díky upravenému Androidu, který celé centrum na pozadí obsluhuje.

Další funkce centra lze rozšířit aplikacemi třetích stran, které jsou také podporovány. Mezi zajímavé služby již nyní patří TextFriendly aplikace, která umožňuje číst a vytvářet emaily i SMS díky hlasovému ovládání. Parrot Asteroid budete moci spárovat s jakýmkoliv telefon díky Bluetooth 2.1 a nebude jej problém nainstalovat do jakéhokoliv dnešního automobilu díky rozměru 1 DIN.  O aktuální data se postará jakýkoliv 3G modem, který můžete připojit přes USB. Tento přístroj si do svého automobilu můžete pořídit za € 299,99 včetně DPH a přijde Vám poštou do 3 dnů. Objednat se dá přímo na stránkách výrobce.

 • petr

  ted tedy moc nechapu odkud to bude brat ty data. jestli z 5elefonu nebo toho modemu:-!

 • petr

  tak ne:-) tel muze slouzit jako modem. ted jeste jestli to voice recognition v cestine.

 • Radek

  Tak Parrot Rki 8400 totálně kravnul a nový Asteroid zatím funguje ale?!
  nelze instalovat android aplikace (Parrot musí nové aplikace dát do balíčku updatu, takže jak je znám bude prd) , po vypnutí přístroje se vždy zapne na začátek, nepamatuje si, že naposledy jsem měl puštěnou hudbu z SD a pokaždé musím vše znovu hledat – otravné!!, hlasové vyhledávání hudby je také podivné, přístroj je vyroben pro iPhone a nelze do telefonního seznamu ani za boha dostat fotku z kontaktu! Toto byl nejspíš můj poslední nákup značky Parrot!!!