Originální příslušenství pro Nexus 5: dva kryty a bezdrátová nabíječka

3

Spolu s novým Nexusem 5 bylo představeno také originální příslušenství, které si v případě zájmu mohou dokoupit majitelé tohoto smartphonu.

LG QuickCover

Nexus 5 LG Quickcover

LG QuickCover už je dostupný pro LG G2 a další smartphony, ale v budoucnu by mělo být příslušenství určeno i pro Nexus 5. Výhodou tohoto flipového krytu je automatické vypnutí a zapnutí displeje při otevření či zavření přední strany. V americkém Google Play Store se bude kryt prodávat za 49 dolarů, v přepočtu 920 Kč.

Bumper Case

Nexus 5 Bumper case

Druhý z ochranných krytů nenabízí ochranu přední zadní strany jako tomu je u LG QuickCover. Bumper Case bude dostupný v černé, šedé, červené a žluté barvě. Cena v americkém Google Play Store byla stanovena na 35 dolarů, v přepočtu 656 Kč.

Bezdrátová nabíječka

Nexus 5 wireless charging pad

Jednou z funkcí nového Nexusu 5 je i bezdrátové nabíjení, ke jehož využívání ale bude nutné dokoupit speciální nabíječku. Ve srovnání s Nexusem 4 se bezdrátová nabíječka podporující standard Qi dočkala nejen designových změn, ale také použití magnetů zabraňujících pádu dobíjeného smartphonu.

České zastoupení LG uvedlo, že bezdrátovou nabíječku chce nabízet i na tuzemském trhu. Cena tohoto příslušenství ale zatím oznámena nebyla.

zdroj: Android Community, The Verge

3 KOMENTÁŘE

  1. speciálně upravený zadní kryt pro bezdrátové nabíjení? není to překlep? přijímač by přece měl mít telefon již integrovaný, ne?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here