[?]Offline mód pro Google Navigaci již toto léto

2

Podle holandského webu All About Phones se ještě toto léto dočká navigace od Google, která byla mimochodem nedávno spuštěna i v České Republice, offline módu. Jednoduše řečeno by tak konečně mělo být možné navigovat bez nutnosti internetového připojení. Je sice pravda, že již nyní je možné na kratší trasy spoléhat na nacashované mapy, ale rozhodně to není stoprocentní a na delší úseky může jít o poměrně veliký risk.

Otázkou však zůstává, jak bude offline mód fungovat. Vcelku jsou možnosti pouze dvě, buďto půjde o vylepšený cachovací mód, kdy se prostě nacachuje celá trasa, přičemž v paměti zůstane i po restartu aplikace anebo bude přímo v mapách možnost stáhnutí určitého území / země. Osobně bych se však přikláněl k první variantě.

Zdroj: All About Phones

2 KOMENTÁŘE

  1. Ja se teda spis priklanim k druhy variante, protoze pokud pujde porad o nejaky cachovani, tak to porad nebude offline, nehlede na to ze si nacachuju trasu nekam do nemecka a najednou budu potrebovat navigovat jinam nez jsem mel puvodne. Kdyz bude moznost si stahnout mapy CR, SRN atd… tak to bude opravdu offline a to bych hodne privital.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here