Odolné sklo Gorilla Glass 2 bude představeno na CES 2012

2

Společnost Corning, která vyrábí známé sklo Gorilla Glass odolné proti poškození, se na veletrhu spotřební elektroniky CES 2012 chystá představit jeho druhou generaci. James Steiner ze společnosti Corning si od ní slibuje zejména větší možnosti použití a to i v tenčích displejích, což by mělo vést k rozšíření použití dotykových displejů.

Další informace o Gorilla Glass 2 se dozvíme 9. ledna, kdy se brány CES 2012 v Los Angeles otevřou novinářům. Corning chystá na tento veletrh mnoho možností pro samotné návštěvníky:

„Stejně jako v loňském roce poskytneme spotřebitelům a zákazníkům, kteří navštíví stánek Corning, možnost otestovat odolnost proti poškození a flexibilitu tohoto ultra tenkého a pevného skla.“

Návštěvníci budou mít možnost se také podívat na 82palcový multidotykový LCD displej chráněný Gorilla Glass i použití tohoto skla v interiérech automobilů a u domácích spotřebičů. Vrcholem bude videostěna krytá sklem Gorilla Glass, na které budou pouštěny informace o nejnovějších technologiích společnosti Corning.

zdroj: tisková zprávaap

  • MMAREK

    Los Angeles? snad Las Vegas ne?