Ochraňte Váš smartphone před vodou – Liquipel 2.0

2

Společnost Luquipel sice nepatří mezi nejznámější společnosti na trhu, ale nabízí na první pohled zajímavý produkt, schopný ochránit chytrá zařízení před nebezpečím vody.

Již minulý rok na CESu ukázala společnost Liquipel technologii schopnou zvoděodolnit jakýkoliv telefon – samozřejmě bez jakéhokoliv externího obalu, jen pouze s pomocí o nátěru speciální látkou, jejíž složení je neznámé. Tento rok pak na CES přišla s druhou generací – Liquipel 2.0, která by měla nabídnout až 100x lepší voděodolnost, než jeho předchůdce. Co přesně má lepší voděodolnost znamenat bohužel již nevysvětlila.

Kromě odolnosti „nátěru“ se také změnila také dostupnost služby. Zatímco dříve jste museli posílat telefon do sídla společnosti, kde probíhalo nanášení voděodolné vrstvy, tak od tohoto roku by měl být Liquipel dostupný i v některých kamenných obchodech, díky čemu by měla odpadnout nutnost odloučení od telefonu na dlouhé dny.

Cena za tuto ochranu je ovšem dost vysoká a počet podporovaných zařízení je zatím stále malý. Pokud se Vám i přesto produkt zalíbil, máte bohužel smůlu – Liquipel totiž zatím není dostupný v České republice a ani na Slovensku.

Oficiální web výrobce

 

Zdroj: phonearena

2 KOMENTÁŘE

  1. To je jako nejakej „povlak“ nebo jak se to resi v miste kde jsou treba bocni tlacitka ktera se pohybuji. A jak se resi ochrana Jack konektotu a micro USB ? Kdyz to tim namatlam pochybuju ze pak nabijeni ci sluchatka funguji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here