Nový vzhled – co se vlastně změnilo

10

Jak jste si zajisté všimli, v sobotu kolem 14:00 náš web kompletně změnil grafický kabát. To s sebou však přináší i změnu filozofie novinek a také pár nových funkcí, které bych Vám rád představil.

Nejprve bych podotkl jednu neviditelnou změnu: přešli jsme na nový hosting, změnili filozofii načítání stránek, promazali databázi. Věříme, že se Vám stránky budou načítat rychleji.

Nově se také úplně předělala rubrika novinky. Naleznete ji v pravém pruhu, a přičemž v ní nejsou jen odkazy na krátké články, jak jste byli zvyklí, ale v podstatě na vše co na našem webu vyjde včetně recenzí aplikací a později i telefonů. Pokud tak chcete sledovat vše, co vydáme, jsou novinky určeny přímo pro Vás. Pokud hledáte kompletnější výpis, tak zavítejte do horního menu -> novinky.

Veškeré zprávy, a to i původně krátké novinky, se nyní zatřiďují do rubrik dle tématu. TY nejdůležitější rubriky, jako jsou telefony, tablety, recenze aplikací widgety najdete na hlavní stránce. Další možností přístupu ke kategoriím je pomocí hlavního menu.

Nahled webu AndroidMarket.cz

Ostatní zprávy, které nezapadají ani do jedné z výše zmíněných kategorií, jako jsou například různé analýzy, prognózy, upozornění na viry a podobně nyní naleznete v kategorii různé. Sice její sloupek nenaleznete na hlavní stránce, ale pokud  v ní vyjde nový článek zobrazí se v pravém boxu s novinkami.

Velké a důležité články, jako jsou například recenze se budou zobrazovat ve velkém boxu s nejlepšími příspěvky, které naleznete na hlavní stránce. Historii těchto článku si můžete zobrazit tagem ‚top‘.

Pod nejlepšími příspěvky naleznete multimediální kolotoč, ve kterém naleznete obrázky a videa z nejlepších článku, obdobný multimediální kolotoč také naleznete na konci hlavní stránky, zde naleznete možnost si spustit posledních 20 videí, které se objevily na Androidmarket.cz

Přidali jsme pro Vás novou možnost sdílet články  na sociálních sítí. Stačí kliknout na levém okraji na Vaši oblíbenou sociální síť a můžete článek sdílet se svými přáteli. Děkujeme za podporu.

Z dalších novinek bych zmínil náhledové obrázky RSS feedu pro čtečku Pulse a podporu Gravataru v komentářích.  U komentářů můžete přímo reagovat.

Pro příští týden máme pro Vás připravenou další novinku, kterou Vám rádi v jeho průběhu představíme.

10 KOMENTÁŘE

  1. Osobne si myslim, ze informacni stranky (coz tyto by mely byt) by mely byt co nejjednodusi… prave quli snadnemu dohledani informaci 😉

    Ale jinac stranky jsou pekne, jen mi trosku trva se v nich zorientovat 😉

  2. Přiznávám, že také nemám rád moc změny, ale věřím, že prvotní obtíže s orientací budou vystřídány spokojeností. Pro všechny, kterým chybí jednoduchý výpis aktuálních článků doporučuji využít, jak kanál RSS či Facebook nebo Twitter kde jsou aktuální příspěvky vypsány podle data vydání.

  3. Taky se mi stránky moc nelíbí. Je krásný, jak to všechno flashově hejbe, ale bohužel se mi na mym netbooku (a to mám vcelku výkonou AMD Neo platformu) stránka při scrolování seká. Nechci pomyslet, že to tu někdo prohlíží v plné verzi na nějakym tabletu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here