Navigační systém Magellan RoadMate 5430T-LM s OS Android

0

Letošní veletrh CES 2014 odehrávající se v Las Vegas je v plném proudu. Výrobci zařízení představili různé produkty (stručný přehled naleznete zde) a nyní se dočítáme i o navigačním zařízení běžícím v operačním systému Android.

Americká firma Magellan zabývající se navigačními systémy jej pojmenovala jako Roadmate s označením 5430T-LM. Jedná se o nejnovější osobní navigační zařízení. Vzhledem k tomu, že výrobce upustil od vlastní platformy, kterou nahradil dobře známým Androidem, v sobě Roadmate 5430T-LM skrývá vynikající manipulaci s navigačními daty. Verze operačního systému však nebyla blíže specifikována.

Magellan RoadMate 5430T-LM

Chloubou zařízení je také 5palcový kapacitní dotykový displej s technologií easyTouch, který je citlivý i na lehký dotek prstů. I přes přechod na operační systém Android se uživatelé mohou těšit na přístup k oblíbeným funkcím Magellan GPS – dopravní výstrahy, aktualizace map nebo třeba na populární pohled křižovatek a dálnic.

Maloobchodní cena byla stanovena na 179,99 dolarů, což je v přepočtu cca 3 640 korun bez DPH. Již v prvním čtvrtletí si navigační systém Magellan RoadMate 5430T-LM mohou zájemci opatřit v USA, Kanadě či v online obchodě. Dostupnost v České republice není prozatím známa.

Zdroj: Magellan a AndroidCommunity

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here