Náramek Samsung Gear Fit získal na MWC 2014 ocenění Nejlepší mobilní zařízení

1

Samsung Gear Fit - oceneni Best Mobile Device_4

Chytrý náramek od jihokorejské společnosti Samsung, která jej nazvala jako Gear Fit, získal ocenění Best Mobile Device (Nejlepší mobilní zařízení) na veletrhu MWC 2014 (Mobile World Congress) v Barceloně. Nejspíše by Samsung byl raději, kdyby dané ocenění získala nejnovější generace chytrého telefonu z řady S, tedy Samsung Galaxy S5, nicméně i tak se to dá považovat za velký úspěch.

Samsung Gear Fit disponují 1,84palcovým zakřiveným displejem Super AMOLED s rozlišením 432 x 128 pixelů, ale hlavně několika senzory, kterými můžete snadno sledovat svou tepovou frekvenci, nebo využít gyroskopu a akcelerometru. Nechybí ani notifikace ohledně sociálních sítí, příchozích hovorů, SMS zpráv, emailů, S-plánovače, alarmu a aplikací od třetích stran z chytrého telefonu Samsung.

Pokud byste se obávali o pohodlí při nošení, tak vás jistě překvapíme informací, že chytrý náramek Samsung Gear Fit na své ruce téměř nepocítíte. Jeho hmotnost dosahuje pouze 27 gramů. Dostupnost se datuje k 11. dubnu letošního roku. Cena je prozatím neznámá.

http://youtu.be/3KtKb1b0dyU

Zdroj: Samsung a AndroidCentral

1 komentář

  1. Právě ten displej na tom je to nejlepší – malinký, úzký. Přesně tak jsem si to představoval. Jediný co, tak je otázka, jak dobře se na to bude koukat, když je ten displej otočený o 90°

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here